Карта пам'яті SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 32 ГБ
Відео 1Фото 3 |
SanDisk Ultra microSDHC 320x UHS-I 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 32 ГБ
Усі ціни 47 →SanDisk microSDHC 32GB Ultra Class 10 UHS-I U1 A1 + SD-адаптер (SDSQUNR-03 | 238 грн. |
SanDisk 32GB microSDHC C10 UHS-I R100MB/s Ultra + SD SDSQUNR-032G-GN3MA | 170 грн. |
Карта памяти SANDISK 32GB microSD class 10 Ultra Light (SDSQUNR-032G-GN3MA | 236 грн. |
Карта пам'ятi SanDisk Ultra 32GB microSDHC C10 UHS-I R100MB/s Ultra + SD ( | 199 грн. |
SanDisk SANDISK 32GB microSD class 10 Ultra Light (SDSQUNR-032G-GN3MA) SDS | 198 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I
Ціни на SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 32 ГБ | від 170 грн. | 47 пропозицій | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 64 ГБ | від 213 грн. | 70 пропозицій | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 ГБ | від 406 грн. | 77 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →