ДБЖ Vertiv Liebert GXTRT-1000IRT2UXL 1000 ВА
Відео 1Фото 2 |
Vertiv Liebert GXTRT-1000IRT2UXL 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vertiv 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vertiv.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vertiv Liebert GXTRT-1000IRT2UXL 1000 ВА
Vertiv GXTRT 1000IRT2UXL 1kVA 900W | 42 000 грн. |
Vertiv GXTRT 1000IRT2UXL 1kVA 900W | 43 050 грн. |
Vertiv GXTRT 1000IRT2UXL 1kVA 900W | 44 100 грн. |
Відеоогляди
Модификації Vertiv Liebert GXTRT-1000IRT2UXL
Ціни на Vertiv Liebert GXTRT-1000IRT2UXL |
---|---|---|---|---|
Vertiv Liebert GXTRT-1000IRT2UXL 1000 ВА | від 42 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Vertiv Liebert GXTRT-1500IRT2UXL 1500 ВА | від 15 900 грн. | 4 пропозиції | ||
Vertiv Liebert GXTRT-2000IRT2UXL 2000 ВА | від 65 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Vertiv Liebert GXTRT-3000IRT2UXL 3000 ВА | від 71 480 грн. | 3 пропозиції |