Тример для бороди VGR V-178
Фото 8 |
VGR V-178 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-178
Усі ціни 8 →Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-178 від USB Сріблясто-чорний | 737 грн. |
Универсальный триммер VGR V-178 Professional Hair Trimmer | 679 грн. |
Машинка тример для стрижки волосся VGR V-178 акумуляторний з LED дисплеєм, | 679 грн. |
Аккумуляторная машинка для стрижки VGR V-178 от USB | 721 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-178 від USB Li-Ion Сріблясто-чорний | 721 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →