Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   VGR

Тример для бороди VGR V-985

Фото - Машинка для стрижки волосся VGR V-985
Відео 1Фото 13
VGR V-985
Колір
Основне призначеннятример для бороди
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)3 шт. / 1, 2, 3 мм /
Характеристики
Довжина стрижкидо 3 мм
Матеріал /покриття лезнержавіюча сталь
Джерело живлення
Джерело живленнявбудований акумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора1500 мАгод
Час роботи200 хв
Час зарядки2.5 год
Індикатор рівня заряду
Порт для заряджання на корпусіUSB-C
Інше
Дисплей
Матеріал корпусапластик
Офіційний сайтvgr.com.ar
Дата додавання на E-Katalogлютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.

Купити VGR V-985

Усі ціни 32 →

Професійний триммер VGR V-985 машинка для стрижки волосся USB Type-C 5 Вт

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
689 грн.

VGR Тример VGR V-985 Black Gold (40111)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
549 грн.

Тример VGR V-985, 4 насадки, LED display, Box Y-40111

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
668 грн.

Тример VGR V-985, 3 насадки, LED display

Маркетплейс: Rozetka.ua  Good&Fest З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
529 грн.

Тример для стрижки та окантовки волосся акумуляторний з турбо режимом VGR V-985 Professional

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
699 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на VGR V-985

Відеоогляди