Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Фени й прилади для укладання   /   VGR

Фен-мультистайлер VGR V-495

Фото - Фен VGR V-495
Фото 6
VGR V-495
Колір
Тип пристрою
фен-мультистайлер
Потужність
1200 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
3
Функції
іонізація
автообертання насадки
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
насадка-фен
кругла щітка / 2 шт. /
плоска щітка
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
1.9 м
Офіційний сайт
vgrofficial-eg.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити VGR V-495

Усі ціни 6 →

Фен-щітка стайлер VGR V-495 4в1 з іонізацією та обертовими насадками 1200 Вт Чорно-зелена

Маркетплейс: Rozetka.ua  Odessium Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 550 грн.

Фен-щітка VGR V-495 4в1 з іонізацією й обертанням фен-гребінець 10436

Маркетплейс: Rozetka.ua  KVIM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 719 грн.

Фен-щітка VGR V-495 4в1 1200 Вт з 4 насадками, професійний фен-брашинг для укладання волосся

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kubas З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 799 грн.

Фен-щітка 4в1 для укладання волосся з іонізацією та обертовими насадками VGR V-495 Зелена

Маркетплейс: Rozetka.ua  UBrand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 490 грн.

Фен щітка VGR V-495 4в1 з іонізацією, стайлер для волосся з 4 насадками, фен брашинг для укладання та об'єму, 1200 Вт, 3 тем

Маркетплейс: Rozetka.ua  Twerly Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 787 грн.

Фен-стайлер для волосся VGR V-495, 4 в 1, смарагдовий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dadimon З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 523 грн.