Швейцарський ніж Victorinox Cavalier
Відео 5 |
Victorinox Cavalier |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Cavalier
Усі ціни 7 →Мультитул Victorinox Prince 74мм/7предметов/красный (0.6403) | 1 254 грн. |
Victorinox Prince (0.6403) | 1 254 грн. |
Складной нож Victorinox CAVALIER 0.6403 | 1 028 грн. |
Складной нож Victorinox CAVALIER 0.6403 | 1 041 грн. |
Швейцарський ніж Victorinox Cavalier (0.6403) | 1 254 грн. |
Ніж VICTORINOX 0.6403 Cavalier ц: червоний | 1 550 грн. |
Victorinox Cavalier 0.6403 Швейцарський Складаний ніж | 1 100 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →