Videx VLE-F3-0505B-S
Photos 5 |
Videx VLE-F3-0505B-S |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Videx VLE-F3-0505B-S
All prices 10 →Світлодіодний прожектор VIDEX VLE-F3-0505B-S 50W 5000K з датчиком руху 220 | 813 ₴ |
LED прожектор VIDEX F3 50W 5000K із датчиком руху 220V Black (VLE-F3-0505B | 770 ₴ |
LED прожектор VIDEX F3 50W 5000K з датчиком руху 220V Black (VLE-F3-0505B- | 856 ₴ |
LED прожектор VIDEX F3 50W 5000K з датчиком руху 220V Black VLE-F3-0505B-S | 855 ₴ |
Прожектор світлодіодний VIDEX F3 з датчиком руху та освітленості 50W 5000K | 824 ₴ |
5 more offer(s)
We recommendCompare using chart →