Дриль-шурупокрут Vilmas 1500-CD-12/1 Li
Відео 1Фото 7 |
Vilmas 1500-CD-12/1 Li |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vilmas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vilmas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vilmas 1500-CD-12/1 Li
Шурупокрут Vilmas 1500-CD-12/1 Li | 974 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Vilmas 1500-CD-12/1Li 114349 | 807 грн. |
Акумуляторний шурупокрут VILMAS 1500-CD-12/1 Li (1 АКБ, картонне пакування | 989 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Vilmas 1500-CD-12/1Li | 968 грн. |
Шуруповерт акумуляторний VILMAS 1500-CD-12/1 Li | 950 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →