Ноутбук Vinga Iron S150 [S150-123516512GWP]
Фото 11 | від 28 899 до 28 999 грн. Порівняти ціни 7 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 1235U, 0.9 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 80EUs ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Pro Вага ноутбука:1.9 кг |
Модифікації Vinga Iron S150 4
Характеристики
Vinga Iron S150 [S150-123516512GWP] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Iron S150 [S150-123516512GWP]
Сортувати
Ноутбук Vinga Iron S150 (S150-123516512GWP) | 28 899 грн. |
Vinga Iron S150 (S150-123516512GWP) s150-123516512gwp | 28 999 грн. |
Ноутбук Winga Iron S150 (S150-123516512GWP) S150-123516512GWP | 28 999 грн. |
Vinga S150-123516512GWP | 28 999 грн. |
Vinga Iron S150 (S150-123516512GWP) 117346 | 28 999 грн. |
Ноутбук Vinga Iron S150 (S150-123516512GWP) | 28 999 грн. |
Ноутбук Vinga Iron S150 (S150-123516512GWP) | 28 908 грн. |
Закрити
Рекомендуємо