Блок живлення Vinga SFX Series SFX-500G
Фото 7 |
Vinga SFX Series SFX-500G 400 Вт 24+4 pin без 80+ 500 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga SFX Series SFX-500G
Усі ціни 13 →Блок живлення Vinga 500W (SFX-500G) | 2 786 грн. |
Блок питания Vinga 500W (SFX-500G) | 2 779 грн. |
Блок питания Vinga 500w (sfx-500g) | 2 887 грн. |
Блок питания Vinga 500W (SFX-500G) SFX-500G | 2 779 грн. |
Vinga SFX-500G | 2 779 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Vinga SFX Series
Ціни на Vinga SFX Series |
---|---|---|---|---|
Vinga SFX Series SFX-400 | від 529 грн. | 21 пропозиція | ||
Vinga SFX Series SFX-500G | від 2 779 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →