Блок живлення Vinga VPS P1 VPS-750P1
Фото 10
Vinga VPS P1 VPS-750P1
Основне
Потужність750 Вт
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікат80+
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA2 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівне модульна
Максимальні струм і потужність
+3.3V16 А
+5V16 А
+12V156.25 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V675 Вт
Потужність +3.3V +5V105 Вт
Інше
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP
Гарантія виробника1 рік
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Купити Vinga VPS P1 VPS-750P1
Усі ціни 20 →
Vinga Блок живлення для ПК Vinga VPS-750P1 Black
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
Блок живлення Vinga 750W ОЕМ (VPS-750P1) VPS-750P1
+ 78 балів ITbox, ATX, 750 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x6 pin, SATA - 2, Peripheral - 2, 1x120 мм, 150 х 140 х 86 мм
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
Vinga VPS-750P1
Блок живлення Vinga 750W (VPS-750P1) – це високоякісне та потужне рішення для вашого комп’ютера, що поєднує в собі надійність... ще, енергоефективність і зручність використання. З нерегульованим технологічним дизайном, він забезпечує оптимальну продуктивність і приваблює увагу особливостями, які можуть задовольнити навіть найвибагливішого користувача. Перш за все, Vinga 750W відповідає
Mallprix.comМенше року
Гарантія: 12 міс. від виробника
ATX, 750 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x6 pin, SATA - 2, Peripheral - 2, 1x120 мм, 150 х 140 х 86 мм
Brain.com.uaЗ нами 8 років