Блок живлення Vinga PSU 12 PSU-450-12
Відео 1Фото 5 |
Vinga PSU 12 PSU-450-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga PSU 12 PSU-450-12
Усі ціни 24 →Vinga 450W ОЕМ PSU-450-12 | 699 грн. |
Vinga Блок живлення Vinga 450W ОЕМ (PSU-450-12) PSU-450-12 | 679 грн. |
Блок живлення Vinga 450W ОЕМ (PSU-450-12) PSU-450-12 | 679 грн. |
Vinga 450W PSU-450-12 | 679 грн. |
Блок питания Vinga 450 Вт (PSU-450-12) | 679 грн. |
ще 19 пропозицій
Жахливий блок Згорів від перепаду напруги у перші пару днів використання LACKY: користуюся Vinga PSU-400-12 менше місяця |
Не раджу Не шкода викинути! Кулер зашумів через тиждень, потужність не 500 ват, а за фактом 350 ват!!! Це перевірено і перевірено ще раз, навіть якщо взяти саму плату JKY-350DP яка в ньому стоїть і також трансформатор ERL-35CT що позначає 350 ВАТ,ну не 500 Ватт!!!! Muka Gaber: користуюся Vinga PSU-500-12 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Vinga PSU 12
Ціни на Vinga PSU 12 |
---|---|---|---|---|
Vinga PSU 12 PSU-400-12 | від 499 грн. | 29 пропозицій | ||
Vinga PSU 12 PSU-450-12 | від 679 грн. | 24 пропозиції | ||
Vinga PSU 12 PSU-500-12 | від 869 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →