Блок живлення Chieftec SteelPower BDK-550FC
Відео 2Фото 10 |
Chieftec SteelPower BDK-550FC 2021 рікгарантія 5 років |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec SteelPower BDK-550FC
Усі ціни 31 →CHIEFTEC SteelPower BDK 550W (BDK-550FC) BDK-550FC | 3 417 грн. |
БП 550W Chieftec SteelPower BDK-550FC 120mm, 80+ Bronze, Fully modular, Re | 3 261 грн. |
Блок живлення Chieftec SteelPower 550W (BDK-550FC) SteelPower 550W (BDK-55 | 3 245 грн. |
Блок питания Chieftec 550W SteelPower (BDK-550FC) | 3 412 грн. |
Блок питания 550Вт Chieftec SteelPower BDK-550FC 120мм, 80+ Бронза, Полнос | 3 084 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Chieftec SteelPower
Ціни на Chieftec SteelPower |
---|---|---|---|---|
Chieftec SteelPower BDK-550FC | від 3 084 грн. | 32 пропозиції | ||
Chieftec SteelPower BDK-650FC | від 3 285 грн. | 39 пропозицій | ||
Chieftec SteelPower BDK-750FC | від 3 450 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →