Блок живлення Vinga VPS Gold V3 VPS-1000GV3
Фото 9
Vinga VPS Gold V3 VPS-1000GV3
Основне
Потужність1000 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)3 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU600 мм
SATA500 мм
MOLEX500 мм
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V183.3 А
-12V0.4 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V999 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V4.5 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника3 роки
Габарити (ВхШхГ)86x150x150 мм
Офіційний сайтvinga.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Усі ціни 23 →
Vinga Блок живлення для ПК Vinga 1000W (VPS-1000GV3)
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
Блок живлення VINGA 1000W (VPS-1000GV3) VPS-1000GV3
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Vinga 1000W (VPS-1000GV3) Ua
Форм-фактор: ATX 3.0 / Потужність, Вт: 1000 / Модульні (знімні) кабелю: Full / Вентилятор нижньої стінки: немає / Вентилятор... щезадньої стінки: 1x120 мм / ККД,%: 87 / Коннектори: Підключення материнської плати 20+4 pin Підключення процесора 4+4pin, 8 pin Підключення відеокарти 3x6+2 pin, 1x16 pin Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеок 4 Кількість роз'ємів SATA 6 Кі
ЦифраЗ нами 9 років
Гарантія: від виробника
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника
+ 191 балів ITbox, ATX 3.0, 1000 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, 8 pin, GPU - 3x6+2 pin, 1x16 pin, SATA - 6, Peripheral - 4, +12V... ще1 - 83.3А, 1x120 мм, 150 x 150 x 86 мм