Неттоп Vinga Mini PC V600 V600AM300U.8512W1P
Відео 1Фото 12 | від 20 408 до 30 245 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Athlon, 300U, 2.4 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon Vega 3 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Vinga Mini PC V600 8
Характеристики
Vinga Mini PC V600 V600AM300U.8512W1P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Mini PC V600 V600AM300U.8512W1P
Сортувати
Комп'ютер Vinga Mini PC V600 (V600AM300U.8512W1P) | 20 408 грн. |
Компьютер Vinga Mini PC V600 (V600AM300U.8512W1P) V600AM300U.8512W1P | 20 723 грн. |
Комп'ютер Vinga Mini PC V600 (V600AM300U.8512W1P) V600AM300U.8512W1P | 20 723 грн. |
Vinga Mini PC V600 (V600AM300U.8512W1P) V600AM300U.8512W1P | 20 723 грн. |
Vinga Комп'ютер Vinga Mini PC V600 (V600AM300U.8512W1P) V600AM300U.8512W1P | 20 723 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо