Неттоп Vinga Mini PC V600 V600AM300U.16512
Відео 1Фото 12 | від 14 244 до 21 425 грн. Порівняти ціни 21 →Проц:Athlon, 300U, 2.4 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Radeon Vega 3 Накопичувач:512 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Vinga Mini PC V600 8
Характеристики
Vinga Mini PC V600 V600AM300U.16512 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Mini PC V600 V600AM300U.16512
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) Vinga Mini Pc V600 (V600AM300U.16512) | 14 663 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Vinga Mini Pc V600 (V600AM300U.16512) | 14 663 грн. |
Компьютер Vinga Mini pc v600 (v600am300u.16512) | 15 050 грн. |
Комп'ютер Vinga Mini PC V600 (V600AM300U.16512) | 14 557 грн. |
Компьютер Vinga Mini PC V600 (V600AM300U.16512) V600AM300U.16512 | 14 663 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо