Персональний комп'ютер Vinga Wolverine A46 Wolverine A4602 (I3M32G3060W.A4602)
Фото 7 | від 34 895 до 51 282 грн. Порівняти ціни 8 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:4000 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації Vinga Wolverine A46 9
Характеристики
Vinga Wolverine A46 Wolverine A4602 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vinga Wolverine A46 Wolverine A4602
Сортувати
Комп'ютер Vinga Wolverine A4602 (I3M32G3060W.A4602) | 34 895 грн. |
Компьютер Vinga Wolverine A4602 (I3M32G3060W.A4602) I3M32G3060W.A4602 | 35 136 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4602 (I3M32G3060W.A4602) I3M32G3060W.A4602 | 35 136 грн. |
Vinga Wolverine A4602 (I3M32G3060W.A4602) i3m32g3060w.a4602 | 35 136 грн. |
Vinga Комп'ютер Vinga Wolverine A4602 (I3M32G3060W.A4602) I3M32G3060W.A460 | 35 172 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4602 (I3M32G3060W.A4602) | 38 116 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4602 (I3M32G3060W.A4602) | 48 556 грн. |
Комп'ютер Vinga Wolverine A4602 (I3M32G3060W.A4602) | 51 282 грн. |
Закрити
Рекомендуємо