Електродуховка VINIS VO-4820
VINIS VO-4820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VINIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VINIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VINIS VO-4820
Усі ціни 18 →Електропіч VINIS VO-4820B | 3 728 грн. |
Vinis Vinis VO-4820B | 3 800 грн. |
Електрична піч Vinis VO-4820B | 3 800 грн. |
4820B Электропечь Vinis vo | 4 263 грн. |
Духовка настольная VINIS VO-4820B | 4 017 грн. |
ще 13 пропозицій
У нас є міська квартира та заміський будинок. Будинок був куплений у жалюгідному стані три роки тому і два роки він перебудовувався та капітально ремонтувався. І ось нарешті минулого року в більшій частині ми закінчили косметичний ремонт і почали його обживати. Насамперед чоловік налаштував правильну роботу опалення, водопостачання та каналізації, я ж взялася за кухню та її облаштування. Були замовлені кухонні меблі, вибрано куплено побутову техніку. Порадившись із чоловіком, варильну поверхню я взяла газову, а от духовка у нас тепер ось така електрична. Ціни на газ зараз такі, що його краще економити, та й рівномірність прогріву продуктів в електричних духовках виходить вищою. Це потужна і досить простора окрема духова камера, функцій якої можуть позаздрити багато вбудованих духових шаф. Причому ціна у неї досить демократична, купити за ці гроші настільки ж багату на функціонал "вбудову" ніяк не вийде. 2000 ват потужності прогрівають 48-літрову камеру дуже швидко, а завдяки вентилятору, що ганяє повітря всередині камери, ще й дуже рівномірно. Для здобної домашньої випічки дуже важливо і випічка тут виходить майже ідеальна. Крім цього є гриль і рожен. Перший гарний для одержання рум'яної скоринки на вже майже готовій страві, а другий також потенційно корисний для приготування м'яса та птиці, але його я ще не задіяла. Є таймер із звуковим сигналом. На корпусі духовки легко залишаються жирні сліди від пальців. Сильно гріються скляні дверцята та задня стінка. |
Додати відгук
anonim
19 травня 2018, 14:33
Функция гриля #
Я пользуюсь духовкой около пол года,но до сих пор не понял как работает функция гриль и где она находится, максимум что я нашел это вертел
Показано 3 із 10 запитань
ще 7 запитань
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →