Сковорідка для млинців Vinzer Graphene Induction 50412 24 см чорний
Vinzer Graphene Induction 50412 |
|
Антипригарне тришарове зносостійке покриття Quantanium. Антидеформаційний індукційний диск
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Graphene Induction 50412 24 см чорний
Сковорода для блинов Vinzer Graphene Induction Line 24см (50412) | 1 089 грн. |
Сковорода для млинців Vinzer Graphene Induction Line 24см (50412) | 1 089 грн. |
Сковорода VINZER Graphene Induction Line блинная 24 см. (50412) | 1 257 грн. |
Сковорода VINZER Graphene Induction Line млинця 24 см. (50412) | 1 257 грн. |
Сковорідка для млинців Vinzer Graphene Induction Line 24 см кругла (50412) | 1 253 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →