Сковорідка Vinzer Graphene Induction 50409 24 см
Vinzer Graphene Induction 50409 |
|
Антипригарне тришарове зносостійке покриття Quantanium. Антидеформаційний індукційний диск
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Graphene Induction 50409 24 см
Сковорода Vinzer Graphene Induction Line 24см (50409) | 1 123 грн. |
Сковорода Vinzer Graphene Induction Line 24см (50409) | 1 105 грн. |
Сковорода VINZER Graphene Induction Line 24 см. (50409) | 1 327 грн. |
Сковорідка Vinzer Graphene Induction Line 24 см кругла (50409) | 1 323 грн. |
Модификації Vinzer Graphene Induction 50409
Ціни на Vinzer Graphene Induction 50409 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Graphene Induction 50409 24 см | від 1 105 грн. | 5 пропозицій | ||
Vinzer Graphene Induction 50408 26 см | від 1 221 грн. | 4 пропозиції | ||
Vinzer Graphene Induction 50410 28 см | від 1 376 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →