Заглибний насос Vitals KSG 1722f Pro
Фото 3 |
Vitals KSG 1722f Pro продуктивніпоплавковий вимикачподрібнювач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals KSG 1722f Pro
Усі ціни 6 →Насос занурювальний дренажно-фекальний Vitals aqua KSG 1722f PRO 144867 | 9 199 грн. |
Фекальный насос Vitals Aqua Ksg 1722f Pro | 9 301 грн. |
Насос дренажно-фекальний Vitals aqua KSG 1722f PRO 144867 | 9 335 грн. |
Насос занурювальний дренажно-фекальний Vitals Aqua KSG 1722f PRO | 11 946 грн. |
Насос дренажно-фекальний Vitals aqua KSG 1722f PRO | 11 295 грн. |
Насос дренажно-фекальний Vitals aqua KSG 1722f PRO | 8 868 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →