Заглибний насос Vitals 5-7DCw 4260-1.7f
Vitals 5-7DCw 4260-1.7f поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals 5-7DCw 4260-1.7f
Усі ціни 6 →Насос занурювальний колодязний Vitals Aqua 5-7DCw 4260-1,7f 58000 | 7 630 грн. |
Насос криничний Vitals aqua PRO 5-7DCw 4260-1,7f 149018 | 7 050 грн. |
Насос погружной колодезный Vitals Aqua 5-7DCw 4260-1,7f | 7 050 грн. |
Насос занурювальний колодязний Vitals Aqua PRO 5-7DCw 4260-1,7f (21-56-149 | 8 085 грн. |
Колодязний Насос Vitals Aqua 5-7DCw 4260-1.7 f | 7 278 грн. |
Насос занурювальний колодязний Vitals Aqua PRO 5-7DCw 4260-1,7f | 6 472 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →