Заглибний насос Aquatica 773424
Aquatica 773424 продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773424
Усі ціни 13 →Насос дренажно-фекальный Aquatica WQD15-15-1,5SF (773424) | 11 300 грн. |
Насос каналізаційний Aquatica 1.5 кВт 375 л/хв 7 м кабель 773424 | 7 508 грн. |
Насос канализационный Aquatica 1.5кВт Hmax 23м Qmax (нерж) (773424) | 8 803 грн. |
Насос Aquatica 1.5 кВт Hmax 23 (773424) | 8 690 грн. |
Насос дренажно-фекальний Aquatica нержавіючий 1.5кВт Hmax 23м Qmax 375л/хв | 8 690 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Aquatica 773424
Ціни на Aquatica 773424 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773421 | від 5 593 грн. | 8 пропозицій | ||
Aquatica 773422 | від 6 283 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquatica 773423 | від 7 349 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquatica 773424 | від 7 508 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →