Домкрат Vitol ST-105B-1t
Vitol ST-105B-1t |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitol ST-105B-1t
Усі ціни 9 →Домкрат гвинтовий "ромб" з тріскачкою 1 т ST-105B-1t (DB-T10103A) | 679 грн. |
Домкрат ромб гвинтовий 1т трещотка 135-350мм 2,2кг ДВ-T10103А/ST-105B-1t д | 545 грн. |
Домкрат механічний ромбоподібний Vitol 1т, тріскачка (ST-105B-1t) 13416 | 494 грн. |
Домкрат механічний 1т ST-105B-1t Vitol | 736 грн. |
Домкрат гвинтовий ромб з тріскачкою 1т Vitol ST-105B-1t | 549 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →