Ванна Volle Iberia 169.3x69.7 см (TS-1770481)
Volle Iberia 170x70 |
|
Ванна виготовлена з акрилу товщиною 5 мм
Опціонально може комплектуватися лицьовій і бічній панелями, ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Volle Iberia
Ціни на Volle Iberia |
---|---|---|---|---|
Volle Iberia 149.3x68.7 см | від 7 542 грн. | 2 пропозиції | ||
Volle Iberia 149.8x74.9 см | від 8 383 грн. | 2 пропозиції | ||
Volle Iberia 169.3x69.7 см | від 8 493 грн. | 2 пропозиції | ||
Volle Iberia 169.3x74.7 см | від 9 225 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →