Інсталяція для туалету Volle 141515
Фото 4 |
Volle 141515 без унітазунітаз |
|
Самонесуча сталева рама з порошковим напиленням. Прогресивний наповнювальний клапан з функцією затримки подачі води. Регулювання монтажної глибини
Два розміру установки шпильок для унітазу — 180 і 230 мм. Діаметр фанового виводу: 90-110 мм Регулювання зливу: 6/5.5; 5/4.5; 4/3 літра, для половинного зливу: 3/2.5 літра
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 141515
Усі ціни 15 →Інсталяція для унітазу Volle Master 141515 | 6 003 грн. |
Інсталяція для унітазу Volle Master 4в1 (141515) 141515 | 6 003 грн. |
Комплект інсталяції для унітазу 4 в 1 Volle MASTER, хром 141515 | 6 003 грн. |
Volle Volle Master 141515 | 6 003 грн. |
Комплект Інсталяційна система VOLLE MASTER 4в1 с хромированной клавишей см | 6 003 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Volle 141515
Ціни на Volle 141515 |
---|---|---|---|---|
Volle 141515 | від 5 103 грн. | 15 пропозицій | ||
Volle 141515 WC | від 6 800 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →