Інсталяція для туалету Volle 141919
Фото 4 |
Volle 141919 |
|
Самонесуча сталева рама з порошковим напиленням. Регулювання монтажної глибини
Два розміру установки шпильок для унітазу — 180 і 230 мм. Діаметр фанового виводу: 90-110 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 141919
Усі ціни 14 →Інсталяція для унітазу Volle Master 141919 | 5 781 грн. |
Інсталяція для унітазу Volle Master 4в1 (141919) 141919 | 5 781 грн. |
Комплект інсталяції для унітазу 4 в 1 Volle MASTER 141919 | 5 781 грн. |
Volle Volle Master 141919 | 5 781 грн. |
Инсталляция для унитаза Volle Master 4в1 (141919) 141919 | 5 492 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Volle 141919
Ціни на Volle 141919 |
---|---|---|---|---|
Volle 141919 | від 4 914 грн. | 15 пропозицій | ||
Volle 141919 WC | від 11 742 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →