Інсталяція для туалету Volle Master Evo 212010 WC
Фото 9 |
Volle Master Evo 212010 WC без унітазунітаз |
|
Самонесуча сталева рама з порошковим напиленням.
Два розміри установки шпильок для унітазу - 180 і 230 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Master Evo 212010 WC
Усі ціни 40 →Інсталяція для унітазу Volle Master Evo 3в1 212010 з клавішею хром + Уніта | 20 000 грн. |
Інсталяція для унітазу Volle Master Evo 4в1 212010 з клавішею Evo чорний + | 14 190 грн. |
Інсталяція для унітазу Volle Master Evo 4в1 212010 з клавішею Evo чорний s | 9 300 грн. |
Інсталяція для унітазу Volle Master Evo 3 в 1 212010 з клавішею хром + Уні | 14 620 грн. |
Інсталяція для унітазу Volle Master Evo 4в1 212010 з клавішею Evo чорний + | 13 150 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Volle Master Evo 212010 WC
Ціни на Volle Master Evo 212010 WC |
---|---|---|---|---|
Volle Master Evo 212010 | від 4 250 грн. | 10 пропозицій | ||
Volle Master Evo 212010 WC | від 9 300 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →