Пісуар Volle Virgo 13-23-588T
Volle Virgo 13-23-588T |
|
Поверхня покривається глазур'ю, на яку перед обпалюванням наноситься спеціальне покриття СегаРго.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Virgo 13-23-588T
Усі ціни 7 →Пісуар безободковий підвісний Volle Virgo 13-23-588T | 3 397 грн. |
Пісуар підвісний Volle VIRGO (13-23-588T) 13-23-588T | 3 397 грн. |
Пісуар Volle Virgo (13-23-588T) 13-23-588T | 3 397 грн. |
Пісуар підвісний VOLLE VIRGO білий із зовнішнім підводом води 13-23-588T | 3 397 грн. |
Пісуар безобідковий підвісний Volle Virgo, підведення води зверху (13-23-5 | 3 397 грн. |
Пісуар VOLLE VIRGO 13-23-588T | 3 125 грн. |
Пісуар безободковий підвісний VOLLE VIRGO підведення води 13-23-588T білий | 3 397 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →