ДБЖ Volt Polska Sinus PRO 500E 500 ВА (3SP050012E)
Відео 10Фото 6 |
Volt Polska Sinus PRO 500E 500 ВА |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Купити Volt Polska Sinus PRO 500E 500 ВА
Усі ціни 33 →Джерело безперебійного живлення Volt Polska SINUS PRO 500 E 12/230V (350/5 | 7 660 грн. |
Volt Polska Sinus PRO 500E 12V офіційна гарантія є в наявності | 2 699 грн. |
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою (ДБЖ) для котлів V | 4 099 грн. |
ДБЖ Volt Polska Sinus Pro 500 E, 350/500 Вт, 12V, (джерело безперебійного | 2 890 грн. |
Volt Polska SINUS PRO 500E 12V 300 / 500W (3SP050012E) | 3 199 грн. |
Купував цю модель + гелевий АКБ на 100 ампер годин, суто для живлення газового котла в умовах постійного вимкнення світла. Зі своїм завданням він справився на відмінно. Котел запустився без жодних проблем. У разі вимкнення світла він автоматично перемикається на АКБ, при цьому на котлі не вискакує жодної помилки. Забувши що таке скачки напруги (у відношенні котла) він автоматично відключається від мережі якщо напруга за низька, або зависока. Небагато шумить під час охолодження, проте він стоїть у мене на кухні (саме через це обібрав гелеву АКБ) і він мені не скільки не заважає. |
Купували Sinus PRO 800E в комплекті із аккумулятором AGM на 100 А*год через постійні відключення світла для живлення газового котла та інших малопотужних приладів у квартиру.
Зі своїми завданнями справляється на відмінно, потягнувши навіть холодильник (правда інверторний) без проблем. Дисплей добре читається, та зрозумілий. Оснащення двома розетками 230 В позаду. Єдиний нюанс – це шум від охолодження. В одному приміщенні з ним некомфортно знаходитися коли відбувається заряджання аккумулятора або йде розрядка через значне навантаження. Хоча зрозуміло, що він не створювався для використання у житлових приміщеннях. Крім котла, використовуємо для заряджання ноутбуків, живлення монітора чи телевізора та освітлення. компактність, зручність у використанні, повертає цивілізацію до оселі) досить галасливий Валерій O.: користуюся Volt Polska Sinus PRO 800E кілька місяців |
Стабілізація та резервування
Цей ДБЖ призначений для роботи з 12-вольтовими акумуляторами та поставляється без власного акумулятора. Він спроєктований для стабілізації напруги, а якщо напруга в розетці відсутня, то автоматично перемикає підключене навантаження на живлення від акумуляторної батареї. Цей процес займає лише близько 4 мілісекунд. На виході Sinus PRO 500E можна отримати напругу 230 з частотою 50 Гц.
Чистий синус
Однією з ключових характеристик цієї моделі є вихідний сигнал у формі рівної синусоїди. Це забезпечує надійне та стабільне живлення для електроінструменту, холодильників, кондиціонерів та іншої чутливої електроніки. Інформація про вхідні та вихідні параметри ДБЖ виводиться на інформаційний екран, який також показує індикатори помилок у роботі пристрою.
Параметри потужності
У довгостроковому режимі ДБЖ підтримує навантаження до 300 Вт, а в короткостроковій перспективі може витримувати стрибки потужності до 500 Вт. На задній панелі корпусу пристрою є дві розетки для підключення пристроїв. Там знаходиться вентилятор системи охолодження, який може бути досить галасливим. Крім того, модель має ручку для зручності перенесення, незважаючи на її вагу близько 3,9 кілограмів.
Volt Polska Sinus PRO 500E - це надійний та стабільний ДБЖ, який забезпечує чисту синусоїдальну напругу та дозволяє підключати чутливі пристрої до резервного живлення.
Модификації Volt Polska Sinus PRO 500E
Ціни на Volt Polska Sinus PRO 500E |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 500E 500 ВА | від 2 699 грн. | 34 пропозиції | ||
Volt Polska Sinus PRO 800E 800 ВА | від 3 399 грн. | 42 пропозиції | ||
Volt Polska Sinus PRO 1000E 1000 ВА | від 4 489 грн. | 34 пропозиції |