Powerbank Voltronic Power RH-30000
Фото 4 |
Voltronic Power RH-30000 |
|
Оснащений прикурювачем.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power RH-30000
Power bank RH-30000-2, 30000mAh Solar, flashlight, Input:5V / 1A(microUSB) | 780 грн. |
Voltronic Solar 30000mAh Black/Green (RH-30000N) 8057 | 779 грн. |
Voltronic Solar 30000 mAh (RH-30000N) Black | 703 грн. |
Power bank 30000 mAh Solar,2хFlashlight,5V / 200mA, Input:5V / 2A(microUSB | 840 грн. |
Voltronic Solar 30000mAh Black (RH-30000-2) 26916 | 739 грн. |