Powerbank Voltronic Power KKD-10W
Фото 4 |
Voltronic Power KKD-10W |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power KKD-10W
Powerbank Voltronic KKD-10W 100000mAh Solar 28610 | 3 080 грн. |
Power bank KKD-10W 100000 mAh Solar, flashlight, Input: 5V / 2.1A(MicroUSB | 2 038 грн. |
Voltronic KKD-10W-B 100000mAh Black 28610 | 1 929 грн. |
Voltronic KKD-10W-R 100000mAh Red 28611 | 2 099 грн. |
Модификації Voltronic Power KKD-10W
Ціни на Voltronic Power KKD-10W |
---|---|---|---|---|
Voltronic Power KKD-6W | від 1 518 грн. | 3 пропозиції | ||
Voltronic Power KKD-8W | від 1 958 грн. | 4 пропозиції | ||
Voltronic Power KKD-10W | від 1 929 грн. | 4 пропозиції |