Струбцина Stanley 0-83-035 150 мм
Фото 6 |
Stanley 0-83-035 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-83-035 150 мм
Усі ціни 31 →Струбцина STANLEY 0-83-035, G-подібна, 150 мм | 1 179 грн. |
Струбцина Stanley Maxsteel С-подібна із зусиллям стиснення 680 кг, довжина | 1 180 грн. |
Струбцина С-образная Stanley "Maxsteel" 150мм (0-83-035) | 1 180 грн. |
Струбцина С-подібна Stanley, 150мм (0-83-035) 0-83-035 | 1 179 грн. |
Струбцина Maxsteel С-образна із зусиллям стиснення 680 кг STANLEY 0-83-035 | 1 180 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Stanley 0-83-035
Ціни на Stanley 0-83-035 |
---|---|---|---|---|
Stanley 0-83-033 75 мм | від 456 грн. | 22 пропозиції | ||
Stanley 0-83-034 100 мм | від 654 грн. | 39 пропозицій | ||
Stanley 0-83-035 150 мм | від 1 085 грн. | 36 пропозицій | ||
Stanley 0-83-036 200 мм | від 1 724 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →