Болторіз Vorel 49771 450 мм
Vorel 49771 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 49771 450 мм
Болторез VOREL 450 мм (49771) | 638 грн. |
Ножиці для дроту VOREL 8 мм 450 мм (49771v) | 620 грн. |
Болторіз Ручний(Ножиці Арматурні)Тросоріз(Ножиці)Секторні VOREL 8 мм, l= 4 | 724 грн. |
Ножиці для дроту VOREL d8мм 450мм (49771) | 544 грн. |
Модификації Vorel 49771
Ціни на Vorel 49771 |
---|---|---|---|---|
Vorel 49770 350 мм | від 422 грн. | 4 пропозиції | ||
Vorel 49771 450 мм | від 544 грн. | 4 пропозиції | ||
Vorel 49772 600 мм | від 724 грн. | 3 пропозиції | ||
Vorel 49773 750 мм | від 1 021 грн. | 6 пропозицій | ||
Vorel 49774 900 мм | від 1 561 грн. | 2 пропозиції | ||
Vorel 49775 1050 мм | від 1 808 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →