Болторіз Vorel 49772 600 мм
Vorel 49772 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 49772 600 мм
Болторез VOREL 600 мм (49772) | 858 грн. |
Ножиці для дроту VOREL 10 мм 600 мм (49772v) | 834 грн. |
Болторіз Ручний(Ножиці Арматурні)Тросоріз(Ножиці)Секторні VOREL 10 мм, l= | 951 грн. |
Ножиці для дроту VOREL 600мм (49772) | 724 грн. |
Модификації Vorel 49772
Ціни на Vorel 49772 |
---|---|---|---|---|
Vorel 49770 350 мм | від 422 грн. | 4 пропозиції | ||
Vorel 49771 450 мм | від 544 грн. | 4 пропозиції | ||
Vorel 49772 600 мм | від 724 грн. | 4 пропозиції | ||
Vorel 49773 750 мм | від 1 021 грн. | 6 пропозицій | ||
Vorel 49775 1050 мм | від 1 808 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →