Біти / торцеві голівки Vorel 65100
Vorel 65100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 65100
Усі ціни 6 →Отвертка с набором бит и головок VOREL 20шт. (65100) | 143 грн. |
Vorel Отвертка Т-образная Vorel с насадками и головками 20 шт (65100) | 143 грн. |
Викрутка Т-подібна VOREL: з насадками і головками, V-65100 | 143 грн. |
Викрутка Т-подібна VOREL з насадками та головками 20 елементів (65100) | 123 грн. |
Викрутка Т-подібна Vorel 65100 з набором насадок 20 ел | 170 грн. |
Викрутка Т-подібна VOREL з насадками та головками 20 елементів (65100) | 143 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →