Біти / торцеві голівки Vorel 65041
Vorel 65041 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 65041
Отвертка с набором бит VOREL 7шт. (65041) | 94 грн. |
Викрутка VOREL з гумовою ручкою, насадки 6 шт, V-65041 | 94 грн. |
Викрутка VOREL із гумовою ручкою + насадки 6 шт. 65041 | 86 грн. |
Викрутка VOREL з гумовою ручкою + насадки 6шт (65041) | 89 грн. |
Викрутка VOREL з гумовою ручкою + біти 6шт (65041) | 92 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →