Бінокль Vortex Crossfire HD 10x42 WP (CF-4312)
Фото 4 |
Vortex Crossfire HD 10x42 WP
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:108 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:652 г
Всі характеристики
Характеристики Crossfire HD 10x42 WP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Crossfire HD 10x42 WP
Усі ціни 24 →Бінокль Vortex Crossfire HD 10x42 (CF-4312) | 8 447 грн. |
Бінокль Бінокль Vortex Crossfire Hd 10x42 Wp | 9 300 грн. |
Биноколь Бинокль Vortex Crossfire Hd 10x42 Wp | 9 300 грн. |
Бінокль Vortex Crossfire HD 10x42 (CF-4312) | 8 400 грн. |
Vortex Crossfire HD 10x42 (CF-4312) 25069-12 | 8 834 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →