Бінокль Vortex Fury HD 5000 10x42 (LRF301)
Відео 12Фото 4 |
Vortex Fury HD 5000 10x42
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:107 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:916 г
Всі характеристики
Характеристики Fury HD 5000 10x42
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Fury HD 5000 10x42
Бинокль Vortex Fury HD 5000 10х42 с лазерным дальномером (LRF301) | 60 680 грн. |
Vortex Optics Fury Hd 5000 | 60 024 грн. |
Бінокль – далекомір Vortex Fury HD 5000 10х42 LRF (до 4500 метрів) з режим | 81 500 грн. |
Бінокль – далекомір VORTEX FURY hd 5000 10х42 LRF (до 4500 метрів) | 59 900 грн. |
Бінокль Vortex Fury HD 5000 10х42 з лазерним далекоміром | 60 680 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →