Бінокль Vortex Razor HD 12x50 (RZB-2104)
Фото 5 |
Vortex Razor HD 12x50
Тип:нічний
Кратність збільшення:12 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:95 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:813 г
Всі характеристики
Характеристики Razor HD 12x50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Razor HD 12x50
Усі ціни 25 →Бінокль Vortex Razor HD 12x50 (RZB-2104) | 53 759 грн. |
Бінокль Vortex Razor HD 12x50 (RZB-2104) 929306 | 55 999 грн. |
Vortex Razor HD 12x50 (RZB-2104) 25154-12 | 55 999 грн. |
Бинокль Vortex Razor HD 12x50 WP (RZB-2104) 929306 | 55 999 грн. |
Бінокль Vortex Razor HD 12x50 (RZB-2104) | 48 800 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості бінокля / монокуляра Vortex Razor HD 12x50:
- HD-покриття лінз
РекомендуємоПорівняти в таблиці →