Літня шина Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95H
Відео 17Фото 11 |
Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95H |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Купити Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95H
Усі ціни 33 →Шина Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95H XL | 4 462 грн. |
Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95H XL | 5 111 грн. |
Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95H XL | 5 500 грн. |
Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95H XL | 4 551 грн. |
Летние шины Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95H XL 1001583383 | 4 877 грн. |
0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому, так і на мокрому асфальті. Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є ознакою гарної зносостійкої суміші. Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економити пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
У канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини. OLEDO OLEDO: користуюся Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat кілька місяців |
Вишуканий вибір для мандрівників
В арсеналі Bridgestone, Turanza T005 займає особливе місце, пропонуючи ідеальне поєднання для комфортних поїздок як міськими джунглями, так і відкритою трасою. Ця літня шина турингового класу розроблена з урахуванням високих вимог щодо комфорту та безпеки на дорозі.
Просунута система відведення води
Turanza T005 використовує перевірений часом дизайн із асиметричним протектором, де основну увагу приділено ефективності відведення води. Унікальна конфігурація поздовжніх ребер та плечових блоків, доповнених об'ємними дренажними каналами та діагональними ламелями, гарантує видатні антиаквапланувальні властивості.
Молекулярна міцність та зчеплення
Захоплюючі краї насічок та покращений склад гуми з підвищеним вмістом силіки та кремнієвих елементів забезпечують неперевершене зчеплення на вологому покритті. Введення полімеру NanoPro-Tech зміцнює молекулярні зв'язки у складі, надаючи протектору високу стійкість до стирання та низький опір коченню.
Непохитна якість водіння
Відмінні риси Bridgestone Turanza T005 – чуйне керування, плавність ходу по нерівностях та економічність витрати палива. Незважаючи на початкову схильність до шуму, шина швидко адаптується до дорожніх умов, демонструючи вражаючу тишу та комфорт у русі, підкреслюючи її статус провідної моделі у лінійці.
Модификації Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95H
Ціни на Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 91W | від 6 952 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95H | від 4 457 грн. | 33 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95W | від 4 698 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/50 R17 95W Run Flat | від 6 354 грн. | 3 пропозиції |
Не боїться бордюрів та ям, чудово рулиться та тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4, Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook, але за ціною вони стояти на порядок вище і за характеристиками гірші