Літня шина Vredestein Comtrac 2 195/70 R15C 104R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Comtrac 2 195/70 R15C 104R 195/70 R15 102 R 195/70 R15 104 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Comtrac 2 195/70 R15C 104R
Усі ціни 29 →Шина Vredestein Comtrac 2 195/70 R15C 104R | 3 288 грн. |
Vredestein Comtrac 2 195/70 R15C 104/102R | 3 260 грн. |
Vredestein COMTRAC 2 195/70 R15 104/102R (9076550280) | 4 820 грн. |
Vredestein Comtrac 2 195/70 R15C 104/102R | 3 290 грн. |
Летние шины Vredestein Comtrac 2 195/70 R15C 104/102R 1001801936 | 3 476 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Vredestein Comtrac 2 195/70 R15C 104R
Ціни на Vredestein Comtrac 2 195/70 R15C 104R |
---|---|---|---|---|
Vredestein Comtrac 2 195/70 R15C 102R | від 3 346 грн. | 1 пропозиція | ||
Vredestein Comtrac 2 195/70 R15C 104R | від 3 229 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →