Всесезонна шина Vredestein Comtrac 2 All Season Plus 225/65 R16C 112R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Comtrac 2 All Season Plus 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Comtrac 2 All Season Plus 225/65 R16C 112R
Vredestein COMTRAC 2 ALL SEASON + 225/65 R16 112/110R (8057407182) | 10 630 грн. |
Vredestein Comtrac 2 All Season + 225/65 R16C 112/110R | 7 117 грн. |
Шини Vredestein Comtrac 2 All Season+ 225/65 R16 112/110R | 7 251 грн. |
Модификації Vredestein Comtrac 2 All Season Plus 225/65 R16C 112R
Ціни на Vredestein Comtrac 2 All Season Plus 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Vredestein Comtrac 2 All Season Plus 225/65 R16C 112R | від 7 117 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →