Всесезонна шина Semperit Van-AllSeason 225/65 R16C 112R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Semperit Van-AllSeason 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Semperit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Semperit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Semperit Van-AllSeason 225/65 R16C 112R
Semperit Van AllSeason 225/65 R16C 112/110R | 7 721 грн. |
Шини Semperit Van-AllSeason 225/65 R16 112R | 6 899 грн. |
Semperit Van-AllSeason 225/65 R16C 112R 4522470000 | 6 367 грн. |
Semperit Van-AllSeason 225/65 R16C 112R | 6 809 грн. |
Модификації Semperit Van-AllSeason 225/65 R16C 112R
Ціни на Semperit Van-AllSeason 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Semperit Van-AllSeason 225/65 R16C 112R | від 6 367 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →