Настінне кріплення Walfix R-401B
Walfix R-401B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walfix R-401B
Усі ціни 39 →Walfix R-401B | 1 070 грн. |
Кронштейн для ТБ Walfix R-401B | 1 028 грн. |
Кронштейн для ТВ Walfix R-401B | 1 012 грн. |
Кронштейн Walfix R-401W | 1 031 грн. |
Кронштейн Walfix R-401W (VESA400х400) | 1 096 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →