Настінне кріплення Walfix TV-10B
Walfix TV-10B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walfix TV-10B
Усі ціни 22 →Walfix TV-10B | 244 грн. |
Кронштейн Walfix TV-10B | 305 грн. |
Кронштейн Walfix TV-10B (VESA200х200) | 259 грн. |
Кронштейн Walfix TV-10B | 273 грн. |
Walfix TV-10B (VESA200х200) | 258 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →