Струни DAddario XL Nickel Wound Bass 5-String 45-130 (EXL170-5)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound Bass 5-String 45-130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Bass 5-String 45-130
Струна для гітар Комплект струн D'addario EXL170-5 Xl Nickel Wound Bass Re | 1 398 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario EXL170-5 Xl Nickel Wound Bass Re | 1 399 грн. |
Струни для бас-гітари D'Addario EXL170-5 Nickel Wound Light Electric Bass | 1 390 грн. |
D'Addario EXL170-5 Nickel Bass XL Medium 5-String (45-130) | 1 398 грн. |
Струни d'addario EXL170-5 XL REGULAR LIGHT 5 STRING 45-130 | 1 398 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →