Струни DAddario XL Nickel Wound Bass 5-String 50-135 (EXL160-5)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound Bass 5-String 50-135 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Bass 5-String 50-135
Усі ціни 6 →Струна для гітар Струны D`ADDARIO EXL160-5 Xl Medium 5 String 50-135 | 1 398 грн. |
Струна для гитар Струны D`ADDARIO EXL160-5 Xl Medium 5 String 50-135 | 1 399 грн. |
Струни для бас-гітари D'Addario EXL160-5 Nickel Wound Medium Electric Bass | 1 390 грн. |
D'Addario EXL160-5 Nickel Bass XL Medium 5-String (50-135) | 1 398 грн. |
Струни DAddario EXL160-5 XL 50-135 Medium 5-String | 1 483 грн. |
Струни для бас-гітари D'Addario EXL160-5 XL NICKEL WOUND BASS MEDIUM 5-STR | 1 398 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →