Жорсткий диск WD AV-GP WD5000AVDS 500 ГБ 32 МБ
Відео 2 |
WD WD5000AVDS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD AV-GP WD5000AVDS 500 ГБ 32 МБ
Усі ціни 21 →Жесткий диск 3.5" 500Gb WD (# WD5000AVDS #) | 763 грн. |
Накопичувач HDD SATA 500GB WD AV-GP 32MB (WD5000AVDS) Refurbished WD5000AV | 645 грн. |
Жорсткий диск WD AV-GP WD5000AVDS | 991 грн. |
Жесткий диск Western Digital (WD5000AVDS) 3.5" 500Gb SATA II 32 MB Refurbi | 485 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 500Gb WD (# WD5000AVDS #) # WD5000AVDS # | 707 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD AV-GP WD5000AVDS
Ціни на WD AV-GP WD5000AVDS |
---|---|---|---|---|
WD AV-GP WD5000AVDS 500 ГБ 32 МБ | від 453 грн. | 21 пропозиція | ||
WD AV-GP WD5000AURX 500 ГБ 64 МБ | від 819 грн. | 14 пропозицій | ||
WD AV-GP WD5000AUDX 500 ГБ AUDX | від 490 грн. | 14 пропозицій | ||
WD AV-GP WD10EURX 1 ТБ | від 996 грн. | 21 пропозиція | ||
WD AV-GP WD20EURS 2 ТБ SATA 2 | від 1 974 грн. | 21 пропозиція | ||
WD AV-GP WD20EURX 2 ТБ SATA 3 | від 1 827 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →