SSD WD Blue SN570 WDS100T3B0C 1 ТБ
Відео 27Фото 4 |
WD WDS100T3B0C |
|
Представник лінійки Blue компанії Western Digital-це продуктивний твердотільний накопичувач для масового споживача. В рамках свого сімейства модель відноситься до старших рішень, а в цілому її можна віднести до середнього цінового сегменту. SSD виконаний у форматі M. 2 2280 і оснащений інтерфейсом підключення PCI-E 3.0 4x NVMe, завдяки чому можна розраховувати на високі швидкості обміну даними: при зчитуванні до 3500 МБ/с, а запису — 3000 МБ/с.
А це приблизно в 5-6 разів перевершує можливості SATA-аналогів. Таким чином SSD-накопичувач WD Blue SN570 WDS100T3B0C 1 ТБ здатний зацікавити різних вимогливих користувачів, включаючи геймерів-любителів, програмістів і людей творчих професій (відеомонтажерів, дизайнерів і т.д.). Високий рівень надійності підтверджує 5-річна Офіційна гарантія і гідний ресурс гарантованого запису (TBW) в 600 ТБ. Крім того для зручного моніторингу стану моделі, включаючи контроль температури та інших технічних параметрів, запропонована фірмова утиліта SSD Dashboard. Крім версії на 1 ТБ у продажу можна зустріти варіації від 250 ГБ до 2 ТБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Blue SN570 WDS100T3B0C 1 ТБ
Усі ціни 7 →Ssd накопичувач WD Blue SN570 1 TB (WDS100T3B0C) | 3 049 грн. |
Wd Blue SN570 1 Tb (WDS100T3B0C) | 3 126 грн. |
Wd Blue SN570 1 Tb (WDS100T3B0C) | 3 040 грн. |
SSD накопитель WD Blue SN570 1 TB (WDS100T3B0C) | 3 096 грн. |
SSD накопичувач WD Blue SN570 1 TB (WDS100T3B0C) WDS100T3B0C | 2 899 грн. |
WD Blue SN570 1 TB (WDS100T3B0C) WDS100T3B0C | 3 099 грн. |
SSD-накопичувач WD Blue SN570 1TB (WDS100T3B0C) [81911] | 3 157 грн. |
Відповідає зазначеним параметрам.
Холодний це вам не (Samsung 970 Evo Plus) хто знає той знає! Радіатор не потрібен на ту температуру яку він видає і при якій нормально працює ну я все ж таки придбав, хай буде) Чи не знайшов. Дмитро Олександрович: користуюся WD WDS100T3B0C більше року |
Придбав цей SSD для системи та ігор.
За 2 місяці активного використання перезаписано 3,5 ТБ даних та жодного разу не було жодних проблем, працює стабільно та швидко. Температури у простої 41-44 °C, а під час стрімінгу гри/монтажу та рендерингу відео максимум було 53 °C. Як охолодження використовують стандартний радіатор материнської плати Asus ROG STRIX B760-F Gaming Wi-Fi. Швидкий, надійний та доступний SSD Не виявлено Michel: користуюся WD WDS200T3B0C кілька місяців |
Модификації WD Blue SN570 WDS100T3B0C
Ціни на WD Blue SN570 WDS100T3B0C |
---|---|---|---|---|
WD Blue SN570 WDS250G3B0C 250 ГБ | від 1 988 грн. | 26 пропозицій | ||
WD Blue SN570 WDS500G3B0C 500 ГБ | від 1 839 грн. | 14 пропозицій | ||
WD Blue SN570 WDS100T3B0C 1 ТБ | від 2 899 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Blue SN570 WDS200T3B0C 2 ТБ | від 5 578 грн. | 25 пропозицій |
Встановивши його у MSI Z170A-G43 Plus
Радіатор для нього взяв такий(Радіатор охолодження Jonsbo M.2 2280)